Bestuur 2018-06-19T21:26:34+00:00

Bestuur

Het bestuur van F.S.V. In Fiscalibus wisselt elk jaar in het voorjaar.  Ons bestuursjaar is part-time, dus wij doen dit naast onze studie. Wij zijn verantwoordelijk voor het dagelijkse reilen en zeilen van de vereniging, de organisatie van de kantoorbezoeken, de acquisitie, etc. Spreekt dit jou aan? In het najaar gaan wij weer op zoek naar nieuwe bestuursleden.

Huidig bestuur

v.l.n.r.: Jens Leermakers, Charlotte Pijnenburg, Roel Hoekstra, Mike Nanninga

9e bestuur

Op de Algemene Ledenvergadering van 15 maart 2018 heeft het 9e bestuur zich als volgt geconstitueerd:

Het bestuur bestaat uit:

  • Roel Hoekstra – Praeses
  • Mike Nanninga – Ab-actis
  • Charlotte Pijnenburg – Quaestor
  • Jens Leermakers – Assessor I

Oud bestuur

8e bestuur

Op de Algemene Ledenvergadering van 2 maart 2017 heeft het 8e bestuur zich als volgt geconstitueerd:

Het bestuur bestaat uit:

  • Felicia Dekker – Praeses
  • Maaike Wevers – Ab-actis
  • Marc van Weert – Quaestor
  • Iris van Doormalen – Assessor I
  • Lisa Kamp – Assessor II

v.l.n.r.: Iris van Doormalen, Maaike Wevers, Felicia Dekker, Marc van Weert, Lisa Kamp

v.l.n.r.: Eline van Cranenbroek, Eugène Schenk, Robin Lammers, Tim van de Burgwal, Maud Verscheijden

7e bestuur

der F.S.V. In Fiscalibus (3 maart 2016 tot en met 2 maart 2017)

Het bestuur van 7 oktober 2016 t/m 2 maart 2017

  • Maud Verscheijden – Praeses
  • Eugène Schenk – Ab-actis
  • Tim van de Burgwal – Quaestor
  • Eline van Cranenbroek – Assessor I

Het bestuur van 3 maart 2016 t/m 6 oktober 2016

  • Robin Lammers – Praeses
  • Eugène Schenk – Ab-actis
  • Tim van de Burgwal – Quaestor
  • Eline van Cranenbroek – Assessor I
  • Maud Verscheijden – Assessor II

6e bestuur

der F.S.V. In Fiscalibus (5 maart 2015 tot en met 3 maart 2016):

Het bestuur bestaat uit:

  • Jan Jaap Heldens – Praeses
  • Gerdien Gunnink – Ab-actis
  • Britt de Moor – Quaestor
  • Lynn Stortelder – Assessor I
  • Nienke de Jong – Assessor II

v.l.n.r.: Nienke de Jong,Lynn Stortelder, Jan Jaap Heldens, Gerdien Gunnink, Britt de Moor

v.l.n.r.: Roel de Jong, Daniëlle van Geldorp, Lex Heller, Karlin van Diggele

5e bestuur

der F.S.V. In Fiscalibus (27 februari 2014 tot en met 5 maart 2015):

Het bestuur bestaat uit:

  • Lex Heller – Praeses
  • Daniëlle van Geldorp – Ab-actis
  • Karlin van Diggele – Quaestor
  • Roel de Jong – Assessor

4e bestuur

der F.S.V. In Fiscalibus (28 februari 2013 tot en met 27 februari 2014):

Het bestuur bestaat uit:

  • Bram Reijnders – Praeses
  • Anne van de Lagemaat – Ab-actis
  • Sanne Meelker – Quaestor
  • Suzanne Somers – Assessor

v.l.n.r.: Suzanne Somers, Anne van de Lagemaat, Bram Reijnders, Sanne Meelker

v.l.n.r.: Julia Schreurs, Joeri van den Dungen

3e bestuur

der F.S.V. In Fiscalibus (23 april 2012 tot en met 28 februari 2013):

Het bestuur bestaat uit:

  • Joeri van den Dungen – Praeses
  • Julia Schreurs – Ab-actis en Quaestor 

2e bestuur

der F.S.V. In Fiscalibus (21 april 2011 tot en met 23 april 2012):

Het bestuur bestaat uit:

  • Kirsten Rolfes – Praeses
  • Sanne Verbakel – Ab-actis
  • Pim Jansen – Quaestor
  • Jacqueline Hamers – Assessor I
  • Jeroen Schoonderwoerd – Assessor II

v.l.n.r.: Jacqueline Hamers, Sanne Verbakel, Kirsten Rolfes, Pim Jansen, Jeroen Schoonderwoerd

v.l.n.r.: Frank Biemans, Willem Biemans

1e bestuur

der F.S.V. In Fiscalibus (30 september 2009 tot en met 21 april 2011):

Het bestuur bestaat uit:

  • Willem Biemans – Praeses
  • Frank Biemans – Ab-actis / Quaestor

Oprichtersbestuur

der F.S.V. In Fiscalibus (19 mei 2009 tot 30 september 2009):

Het bestuur bestaat uit:

  • Willem Biemans, Praeses
  • Frank Biemans – Ab-actis / Quaestor

v.l.n.r.: Frank Biemans, Willem Biemans

Spring naar werkbalk